Online stavba OV-10D 1/72

22. října 2005 v 12:51 | Filip |  Modely moje
,,Živá'' stavba OV-10D Bronco

Nedávno přišel konečně toužebně očekávaný balík od Artura. Možná jste si všimli příspěvku na Nybmurskym fóru. Tak to už konečně mám.
A teď samotná stavba, kterou bdu doplňovat každý den. Proto taky živá stavba.
Model má negativní rytí a je velmy kvalitní. Stavbu si vychutnám.
Začal jsem interiérem, jak jinak. Natřel jsem téměř vše světle šedou. na černo jsem natřel skoro celé palubní desky, (Letadlo je jak jistě víte dvojmístné), opěrky sedadel, a okraj interiéru z venku. Natřel jsem pásy a další díly interiéru a vše jsem počlivě slepil. Celý interiér jsem nalepil do interiérové gondoly. Přidal jsem závaží do prodloužené špičky, kterou má verze D.
Trup jsem slepil, pečlivě obrousil a zatmelil. A dal jsem se do spodního nosiče zbraní a poté do křídel. Obojí stačilo slepit ze dvou kusů.Vše jsem dal dohromady. Začal jsem natírat na bílo podvozkové šachty ještě než slepím dohromady dva motorové nosníky. Hrubá stavba je hotová, teď se připraavuji na nátěr do šedo-zelené kamufláže, pro kterou jsem se nakonec rozhodl. Dal jsem se do natírání. Šedá i zelená je hotová. Dal jsem se z nudy do obtisků, které jsou již hotové. Zas tolik jich nebylo, kvalitnější modely mají daleko víc obtisků a to tam pak všechny nedávám ale sem dali jen obtisky které ve finiši budou vidět a tak jsou tam všechny na danou kamufláž. Zajímavé je, že jen dva obtisky měli nějakou barvu, ostatní jsou pouze černé. Natřel jsem po dlouhém odříkání podvozkové nohy. To je ale hrozná práce, protože bílá je vůbec nejhorší barva. Zatýká do rohů a strašně špatně kryje. Bude to chtít několik vrstev.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama